Ogres estrāde atceļ DJ John Digweed uzstāšanos; koncertēs DJ SASH!
Ogres novada domes tautsaimniecības komitejas deputāti ar balsu vairākumu pirms nedēļas noraidīja Ogres estrādes īpašnieka Arvja Auziņa lūgumu atļaut dīdžeja JOHN DIGWEED koncertu Ogres estrādē 15.augustā no pulksten 19 līdz 16.augusta pulksten 5, atļaujot koncertu tikai līdz pulksten 24. Bija plānots, ka galīgo lēmumu pieņems Ogres novada dome 10.jūlija sēdē, taču šodien šis jautājums nebija iekļauts darba kārtībā. Ogres novada domes preses dienesta vadītājs Nikolajs Sapožņikovs informēja, ka iesniegums ir atsaukts.
Ogres estrādes īpašnieks Arvis Auziņš komentēja: „Tā kā mēs dīdžejam John Digweed nevarējām garantēt uzstāšanos pēc pusnakts, šī mūziķa uzstāšanos mums nācās atcelt. Pēc pagājušās nedēļas Ogres novada domes tautsaimniecības komitejas sēdes nolēmām estrādē nevis atcelt plānoto pasākumu, bet gan plānoto šovu veidot ar dīdžeja SASH! piedalīšanos. Diemžēl Digweed faniem šogad savu elku neizdosies redzēt „dzīvajā”, cerams, ka tas notiks nākamajā vasarā.”
2008. gada 10. jūlijā, 12:23, Aktualitātes
Ogrenet




Jaunākie komentāri
ko dazi individi saprot
jus ko cilveki.kam patik elektro tas vispar ir ka tregdija,sis ir varenakais virs pasaules vesture,kad atversu savu klubu tad obligati aicinasu biezi so viru.inteligences,dziluma milzis ir si dj.isteni gardezi sapratis
Zel, ka ta. Un ja kadreiz otrreiz aicinas to dj, varbut vins vispar nepiekritis braukt. Estrades ipasniekam vajag nodarboties ar lobesanu dome :D Tad bus oki.